Manolas

502062530.jpg

Manchester United ka nisur kontaktet me Romen per mbrojtesin grek Kostas Manolas,ekipi italian kerkon plot 40 milion euro per grekun dhe Manchester eshte gati ta paguaje klauzolen e lojtarit!

MUFC contacted Manolas entourage.Roma want 40 M euro which Manchester United are ready to pay!